hte-event-details Portlet

Back

Beszámoló a GSM-R rendszer kiépítéséről - Közlekedés-hírközlési szakosztály

1/1/70, 1:00 AM - 1/1/70, 1:00 AM
Location: Technológiai Központ, Bp. VI. Kmety György u. 3., 406 sz. előadó,

A VASUTAS TÁVKÖZLÉSI KLUB tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a következő klubnapjára, ahol a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.

Beszámoló a GSM-R rendszer kiépítéséről

címmel tart előadást Demény Attila és Lengyel Lajos

 

Témák:

  • GSM-R rendszer kiépítésének aktuális kérdései
  • OVIT bemutató film levetítése a GSM-R rendszer építéséről


- szünet -
 

  • A MÁV-nál kiépülő korszerű diszpécser rendszer rendszertechnikájának és szolgáltatásainak bemutatása
  • Kérdések-válaszok


Minden érdeklődőt szeretettel várunk!