hte-event-details Portlet

Back

A GSM-R rendszer – és hogyan tovább? - Közlekedés-hírközlési szakosztály

1/1/70, 1:00 AM - 1/1/70, 1:00 AM
Location: Technológiai Központ 406 sz. előadó, Bp. VI. Kmety György u. 3.

A VASUTAS TÁVKÖZLÉSI KLUB tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a következő klubnapjára, ahol a Török Trade Kft. tolmácsolásában a Blaubeige Systems GmbH

A GSM-R rendszer – és hogyan tovább?

címmel tart előadást Fred Oehmke ügyvezető igazgató.

Témák:
● A GSM-R jelenlegi helyzete Európában és a világban
● Új funkciók a GSM-R-ben (voice / shunting / ETCS)
● Analóg és digitális vonatrádió – migráció és avulás

– szünet –

● OPH / OPS GSM-R kézi készülékek
● Meddig lesz használatban?
● Mi jön ezután?- kérdések és válaszok

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!