1/1/70, 1:00 AM - 1/1/70, 1:00 AM
Location: Technológiai Központ 406 sz. előadó, Bp. VI. Kmety György u. 3.
A VASUTAS TÁVKÖZLÉSI KLUB tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a következő klubnapjára, ahol a Török Trade Kft. tolmácsolásában a Blaubeige Systems GmbH
A GSM-R rendszer – és hogyan tovább?
címmel tart előadást Fred Oehmke ügyvezető igazgató.
Témák:
● A GSM-R jelenlegi helyzete Európában és a világban
● Új funkciók a GSM-R-ben (voice / shunting / ETCS)
● Analóg és digitális vonatrádió – migráció és avulás
– szünet –
● OPH / OPS GSM-R kézi készülékek
● Meddig lesz használatban?
● Mi jön ezután?- kérdések és válaszok
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!