Tisztelettel meghívunk minden kedves érdeklődőt a HTE Távközlési Szakosztály szervezésében a TÁVKÖZLÉSI KLUB következő összejövetelére.
Zöldre váltunk: Az elektromos járművek és az energiahatékonyság új korszaka
Téma:
Az klub középpontjában az elektromos autók és a flotta
elektrifikációja áll. A cél a CO2-kibocsátás jelentős csökkentése és
az energiahatékonyság növelése. Bemutatásra kerül, hogyan segíthetik
az ESG irányelvek betartása a versenyképesebb és fenntarthatóbb
működés elérését. Az energiafogyasztás monitorozása és a töltési
igények pontos megtervezése kulcsfontosságú, csakúgy, mint a költségek
és megtakarítások optimalizálása. Egy vállalat elektrifikációs
stratégiájának kidolgozása nemcsak környezetbarát megoldás, hanem
hosszú távon gazdaságilag is kifizetődő.
Házigazda:
Heszberger Zalán (BME-TMIT, docens)
Előadó:
Pataki Gábor (elektrifikációs
szakértő, Családi és Társadalmi Tudatosságért Alapítvány)
https://www.linkedin.com/build-relation/newsletter-follow?entityUrn=7183852341014519811
A vitaindító előadásokat kötetlen vita, klubszerű beszélgetés követi.
Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!