Back

Szakosztály beszámoló- és vezetőségválasztó rendezvény - Rádiótávközlési szakosztály

1/1/70, 1:00 AM - 1/1/70, 1:00 AM
Location: „T-Mobile” ép., 1117 Budapest Szerémi út 4. T05 tárgyaló.

Tisztelettel kérjük a HTE Rádiótávközlési Szakosztályának regisztrált tagjait, hogy vegyenek részt a

Szakosztály beszámoló- és vezetőségválasztó rendezvényén

a „Túl a 4G-n, mi jöhet az LTE (Rel. 8) után?” című nyílt szakmai rendezvényt követően


    Tóth Csaba  sk.                                      Jamrik Péter sk.
        társelnök                                                   társelnök