1/1/70, 1:00 AM - 1/1/70, 1:00 AM
| 8:00 | Résztvevők/szervezők érkezése, molinók felállítása |
| 9:00 | I. szekció - felsőbb évfolyamosok |
| Programozó akarok lenni, de megjelent az AI.
Programozó akarok lenni?
Beke Zoltán, Dynata | |
Gyakornoki élet és lehetőségek
| |
| 10:40 | II. szekció - alsóbb évfolyamosok |
| Mi legyek ha nagy leszek? Programozó?
Szoftverfejlesztő! Iszály Barna, Epam | |
Miért éri meg informatikusnak lenni? A
mesterséges intelligencia, videójátékok és hackerek
világa | |
| 12:00 | Tervezett befejezés |