Idén folytatjuk a 2021-ben indított HTE minikonferencia sorozatunkat. A rendezvény sorozat következő eseménye a szeptember 24-én 13.00-17.00 óra között hibrid formában megrendezésre kerülő
HTE Mesterséges Intelligencia minikonferencia 2024
alcím: Gyakorlati esettanulmányok a vállalati világból
A minikonferencia helyszíne az Ericsson Székház rendezvényterme (Budapest, XI. Magyar tudósok krt. 11.)
A mesterséges intelligencia (M.I.) még csak néhány éve robbant be a köztudatba. Sokan még ma is úgy gondolhatják, hogy szélesebb körű elterjedésére még éveket kell várni, holott már napjaink gyorsan fejlődő digitális környezetében a mesterséges intelligencia integrálása kulcsfontosságú stratégiává vált az üzleti tevékenységek és folyamataik támogatására, a versenyelőny megszerzésére, vagy növelésére törekvő vállalkozások számára.
Az M.I. által vezérelt megoldások már most is példátlan képességeket kínálnak az adatelemzéshez, a döntéshozatalhoz és az automatizáláshoz a legkülönbözőbb üzleti területeken.
Az M.I. algoritmusok lehetővé teszik a szervezetek számára a múltbeli adatminták elemzését és a jövőbeli trendek figyelemre méltó pontosságú előrejelzését. Az M.I. képességeinek kihasználásával a vállalkozások optimalizálhatják a készletgazdálkodást, előre láthatják az ügyfelek preferenciáit, és adatvezérelt döntéseket hozhatnak a kockázatok mérséklése és a felmerülő lehetőségek kihasználása érdekében.
Az M.I. alapú chatbotok, virtuális asszisztensek és ajánlórendszerek forradalmasítják az ügyfélkapcsolatokat azáltal, hogy személyre szabott élményt és valós idejű támogatást nyújtanak
Az M.I. által vezérelt automatizálási megoldások racionalizálják az ismétlődő feladatokat, optimalizálják az erőforrások elosztását és növelik a működési hatékonyságot. Akár a dokumentumfeldolgozás, az ellátási lánc menedzsment vagy a pénzügyi tranzakciók automatizálásáról van szó, az M.I. technológiák lehetővé teszik a vállalkozások számára, hogy minimalizálják a manuális beavatkozást, csökkentsék a költségeket és felgyorsítsák a piacra kerülési időt.
Az M.I. algoritmusok lehetővé teszik a szervezetek számára a kockázatok proaktív azonosítását és mérséklését, az anomáliák észlelését és a csalások elleni küzdelmet. A tranzakciós adatok valós idejű elemzésével a vállalkozások megvédhetik eszközeiket, megfelelhetnek a szabályozási követelményeknek, és fenntarthatják működésük integritását.
Az M.I. alapú döntéstámogató rendszerek a stratégiai tervezés és az erőforrás-elosztás megalapozásához használható meglátásokat és forgatókönyv-elemzéseket biztosítanak a vezetők számára. A belső és külső forrásokból származó hatalmas mennyiségű adat szintetizálásával az M.I. megkönnyíti az adat vezérelt döntéshozatalt, lehetővé téve a szervezetek számára a dinamikus piaci feltételekhez való gyors alkalmazkodást.
A konferencia célja annak bemutatása, valós esettanulmányokon keresztül, hogy miként épül/épült be az M.I. a cégek életébe az ügyfelek viselkedésének elemzésétől, az üzleti tevékenységek, folyamatok, projektek támogatásán keresztül a stratégia alkotásig, tervezésig, teljesítmény menedzsmentig.
Vegyen részt a rendezvényen, várjuk szeretettel!