Tisztelettel meghívjuk Önt és munkatársait a HTE Távközlési Szakosztály szervezésében a TÁVKÖZLÉSI KLUB következő összejövetelére .
A klub témája:
Lendületben az IoT: kapjunk LoRa
Napjaink egyik újdonsága a -
valójában régen kidolgozott elméleti alapokon nyugvó - LoRa átviteli
rendszer, melyet rendkívül jó hibatűrés jellemez. Magyarországon
többek között az Antenna Hungária is rendelkezik ilyen hálózattal. A
rendszer működését, lehetőségeit és hazai alkalmazását ismerteti a
rendezvény három előadója:
Gnandt András, az Antenna Hungária Zrt. LoRa
projektért felelős fejlesztőmérnöke
Holman Tamás, a - többek között Lora eszközöket is
forgalmazó - ChipCad Kft. ügyvezetője
Szombathy Csaba, a BME Rohde & Schwarz
Referencialaboratóriumának vezetője
A rendezvény díjtalan. A vitaindító előadásokat a Távközlés
Klub hagyományainak megfelelően kötetlen beszélgetés követi.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Gerhátné Udvary Eszter
HTE Távközlési Szakosztály elnök