A
Neumann János Számítógép-tudományi Társaság Informatikatörténeti
Fóruma (NJSZT iTF), a Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület
(HTE) és az Ericsson Magyarország sok szeretettel hívja meg
Az Ericsson Magyarország első negyedszázada
című konferenciára.
Program
| 14:00 | Az informatikatörténeti Fórum köszöntője |
| 14:03 | Az Ericsson Magyarországon,
visszatekintés (1911- 2008) |
| 14:15 | Rendszerválasztó tender 1991-2005 |
| 14:37 | Mobil 1992-2012 |
| 15:00 | A cég további arcai:
fővállalkozás, alközpont, mobil készülék |
| 15:22 | Az Ericsson Magyarország cég lelke Dömölki Andrea |
| 15:33 – 15.53 | Szünet |
| 15:55 | A kutatás – fejlesztés múltja,
jelene, jövője Beskid Vilmos |
| 16:22 | Az Ericsson Magyarország sikerei |
| 16:35 | Az Ericsson Magyarország jelene Éry Gábor |
| 17:00 | Kérdések, hozzászólások |
| 17:30 | Zárszó |
Kérjük, hogy részvételi szándékát a regisztrációs űrlap kitöltésével 2018. szeptember 30-ig jelezze.