70. 01. 01. 1:00 - 70. 01. 01. 1:00
Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság támogatásával és szakmai közreműködésével november 27-én rendezi meg a
30 éves a GSM Magyarországon
című félnapos, személyes jelenlétű rendezvényét az NMHH új
rendezvénytermében – 1133 Bp., Esztergomi út 9.
A konferencia szakmai programja két részből áll, egy áttekintő, absztraktabb I. és egy pragmatikusabb tartalmú II. blokkból, mindkét rész 20-20 perces előadásokkal.
Részletes program és regisztráció GSM30 - HTE site
Várjuk szeretettel!