Tisztelettel meghívunk minden szakembert és érdeklődőt a HTE Rádiótávközlési Szakosztálya alábbi – személyes találkozás nélküli, online szakmai rendezvényére:
Új dimenzió az otthoni
netezésben
– megérkezett a Wi-Fi 6
Előadó:
Balogh Tamás- CPE szakértő (Magyar Telekom)
Az elmúlt 20 évben sokat fejlődött a
Wi-Fi technológia. A kezdeti néhány Megabit/s-os sebességű, szakadozó
vezetéknélküli rendszerek utódai ma már a Gigabites átvitelre is
képesek. A Wi-Fi legújabb generációja (Wi-Fi 6) egy sor régi/új
technológia alkalmazásával egy, az erőforrásokat rendkívül rugalmasan
kezelő rendszert vezetett be, mellyel nemcsak nagyobb sebességet lehet
realizálni, de mindezt rendkívül hatékonyan is teszi.
Hogyan
fejlődött a Wi-Fi az elmúlt 20 évben? Mik azok a technikai újítások,
amik révén egyre gyorsabb, hatékonyabb Wi-Fi rendszerek jelentek meg?
Miben más a Wi-Fi 6 a korábbi Wi-Fi rendszerekhez képest? Érdemes-e
most routert cserélnünk? Mi a Wi-Fi 6 és az 5G kapcsolata? Az előadó
ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat előadásában.
Az előadás anyaga az alábbi linken megtekinthető.
A részvételhez előzetes regisztráció szükséges! A jelentkezéseket a radiotavkozles.szo@hte.hu címre „ Wi-Fi 6” tárgy megjelölésével név, munkahely, valamint mobil elérhetőség megadásával 2021. március 25-ig várjuk. Az elfogadott jelentkezésről visszaigazolást küldünk, valamint a regisztrált jelentkezők e-mail címére a rendezvény előtt továbbítjuk a használt alkalmazás (MS Teams) belépési adatait. Tájékoztatjuk, hogy a virtuális térben történő munka, a rendezvényen való részvétel a szervezőktől független informatikai biztonsági kockázattal jár! A rendezvényre történő jelentkezéssel a jelentkező személy egyben elfogadja a mellékelt adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.
Tóth Csaba
sk. Jamrik Péter sk.
társelnök társelnök