Vissza

A digitális átállás: a múlt és a jövő - Szenior szakosztály

70. 01. 01. 1:00 - 70. 01. 01. 1:00
Hely: TEB Központ, Budapest, VI. Kmety György u. 3. IV.406

A HTE Szenior szakosztály szervezésében előadás hangzik el, melynek témája:

A DIGITÁLIS ÁTÁLLÁS:

A MÚLT ÉS A JÖVŐ

Előadó: Vigh Zoltán (Digitális átállás coordinátor)

Házigazda: Lőrincz Béla (Szenior szakosztály elnök)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!