Meghívó
A Vételtechnikai és a Kábeltelevíziós Szakosztály valamint a Médiaklub meghívja az érdeklődőket az alábbi igen érdekes és időszerűelőadásra
„ Fókuszban az 5G és a mesterséges intelligencia – a HTE Infokom konferencia üzenetei”
Előadó: dr.Bartolits István
Házigazda: dr.Schmideg Iván
Az előadás a
https://www.youtube.com/c/HTEinfo
címen élőben követhető lesz, itt régi előadásainkat is megnézhetik.
Nézőink kérdezhetnek, hozzászólhatnak telefonon, továbbá
regisztrált Youtube felhasználók az előadás alatt az
üzenőfalon is hozzászólhatnak, kérdezhetnek.
Tanácsadás a felkészüléshez, reklámszűréshez: hte@compu-consult.hu e-mail címen.
Az előadás képanyaga letölthető ITT.
Az előadás hanganyaga letölthető ITT.
Antal László titkár