Tisztelettel meghívunk minden szakembert és érdeklődőt a HTE Rádiótávközlési Szakosztálya alábbi – személyes találkozás nélküli, online szakmai rendezvényére:
Kell-e félnünk az 5G-től?
Az
5G egészségügyi kérdéseiről közérthetően
Előadó:
Dr. Thuróczy György Ph.D.
a Nemzeti Népegészségügyi
Központ Sugárbiológiai és Sugáregészségügyi Főosztály Nem-ionizáló
Sugárzások Osztálya osztályvezetője
Az elmúlt két évtizedben a mobil hírközlés és a vezeték nélküli kommunikációs eszközök használata rendkívüli gyorsasággal terjedt el. Tekintettel arra, hogy ezek az eszközök elektromágneses sugárzásokat bocsátanak ki, jogosan merül fel a kérdés az ilyen rendszerek egészségre gyakorolt hatását illetően. Az előadásban, illetve a beszélgetésben áttekintjük a mobil kommunikáció fejlődését, a lehetséges egészséggel összefüggő és az 5G bevezetésével felvetődő új kérdéseket.
Az előadás anyaga az alábbi linken megtekinthető.
A részvételhez előzetes regisztráció szükséges!
A jelentkezéseket a radiotavkozles.szo@hte.hu címre „5G Eü.” tárgy megjelölésével név, munkahely, valamint mobil elérhetőség megadásával 2021. december 2-ig várjuk.
Az elfogadott jelentkezésről
visszaigazolást küldünk, valamint a regisztrált jelentkezők e-mail
címére a rendezvény előtt továbbítjuk a
Zoom alkalmazás belépési adatait. Tájékoztatjuk, hogy a
virtuális térben történő munka, a rendezvényen való részvétel a
szervezőktől független informatikai biztonsági kockázattal jár!
A rendezvényre történő jelentkezéssel a jelentkező személy egyben
elfogadja a mellékelt adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.
Tóth Csaba sk. Jamrik Péter
sk.
társelnök
társelnök
Melléklet: HTE RTSZo Adatkezelési tájékoztató